image
Par projektu

 • Birojs ir ne tikai darba vieta, tā ir vide, kurā dzimst idejas, top projekti, aug uzņēmējdarbības veiksmes spēks, vieta, kur bieži vien tiek pavadīta lielākā daļa dienas, tāpēc svarīgi, lai jūsu birojs būtu ērts, mūsdienīgs un atrastos skaistā, ekoloģiski tīrā un iedvesmojošā vidē.

  Mēs piedāvājam telpu mierīgam un klusam darbam – priežu meža vidū, bet tajā pašā laikā Jūrmalas sirdī. Šeit jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams Jūsu ērtībai un labsajūtai, lai darbs ritētu raiti. Mēs nodrošinām individuālu pieeju katram klientam, lai varētu piedāvāt tieši jūsu vēlmēm visatbilstošāko risinājumu.

  Anna Barinova
  SIA
  Anna Barinova
 • Šis projekts ir unikāls, jo tā ir pirmā un pagaidām vienīgā mūsdienīgā biroju ēka Jūrmalā. Projektēšanas laikā mums bija regulāri jāpieņem drosmīgi lēmumi attiecībā uz ēkas vizuālo tēlu un funkcionālo uzbūvi, lai nākotnē tas būtu ilgtspējīgs un labi iederētos pilsētas kultūrvēsturiskajā vidē.
  Pārbūvējot esošo ēku, tika kardināli samazināti energo zudumi, radot energoefektīvu, videi draudzīgu ēku. Nemainot sākotnējos apjomus, tika radīts jauns vizuālais tēls, atbilstošs mūsdienu arhitektūras un Jūrmalas tradicionālās koka arhitektūras fasāžu pamatprincipiem.

  Didzis Krūmiņš
  SIA
  Didzis Krūmiņš
 • Izstrādājot “Citadele biroji” teritorijas labiekārtojuma projektu, esam izmantojuši rietumvalstu pieredzi līdzīgu objektu projektēšanā, atvēlot pēc iespējas vairāk vietas gājējiem un riteņbraucējiem, saudzējot teritorijā esošos kokus un ierīkojot funkcionālus apstādījumus, tajā pašā laikā nodrošinot maksimālu auto stāvvietu skaitu darbinieku un apmeklētāju komfortam.
  Ceram, ka ēkas lietotāji novērtēs mūsu darbu, ikdienā pildot savus darba pienākumus mūsdienīgā, zaļā un sakārtotā vidē.

  Artūrs Zirnis
  SIA “TOMUS” Valdes priekšsēdētājs
  Artūrs Zirnis
 • Jūrmalai ir ļoti nepieciešamas jaunas biroju ēkas un biznesa centri. Jaunā multifukcionālā biroju ēka „Citadele biroji” ir pirmā šāda līmeņa biroju ēka pilsētā, kas piedāvās tās nomniekiem mūsdienīgu darba vidi un telpas jebkuru biznesa ideju realizācijai. Sakārtota infrastruktūra un ērta atrašanās vieta viennozīmīgi nodrošinās šī projekta konkurētspēju, piesaistot aktīvus un darboties gribošus uzņēmējus.

  Līga Kohtanena
  SIA „Baltic Sotheby`s International Realty” pārdošanas direktore
  Līga Kohtanena